| 
+420 723309505 Email: slozil@zavodisteradslavice.cz

USTÁJENÍ KONÍ

Areál závodiště se nachází necelých 7 km od Přerova a 30 km od Olomouce. V příjemném klidném prostředí najdete možnosti pro trénink svých koní přímo na závodišti nebo v přilehlém okolí. Závodiště nabízí k využití pískovou cvalovou dráhu o délce 1600m, dostihové cross country i proutěné překážky, terénní i klasické parkurové skoky na 7 ha travnaté dostihové dráhy. Galerii většiny skoků si můžete prohlédnout zde: Překážky na závodišti . Na dráze máme také rotundu a v případě požadavků můžeme postavit malý či velký drezůrní obdélník.
Součástí areálu jsou i prostorné travnaté výběhy, na kterých koně relaxují pár hodin každý den. Nedaleko areálu dále můžete využít k projížďkám les nebo osvěžit koně v řece Bečvě. Galerii z výběhů si můžete prohlédnout zde: Výběh

V rámci ustájení je 2x denně krmení, seno, každý den několik hodin na travnatém výběhu, místování a podestýlka. Pro jezdce je tady sedlovna a zázemí.

K dispozici jsou tři typy boxů. Dva typy se nacházejí ve zděné maštali, třetí je venkovní.

Velikosti boxů jsou 3,5 x 3,5m

V rámci ustájení (účtované zvlášť) probíhá také pravidelné očkování, odčervení, vyšetření, ošetření, kování atd. dle potřeby koní.

Hlavní maštal

Vnitřní box

Vlastnosti: napáječka, kompletní mřížování zajišťující bezpečnost koní

Vedlejší maštal

Vnitřní box

Vlastnosti: napáječka, boční mřížování boxů, přední díl boxu umožňující výhled

Venkovní box

Vlastnosti: boční mřížování boxů, přední díl umožňuje výhled a je uzavíratelný

Ve všech typech boxů je podestýlka tvořená pilinami, slámou nebo kombinací obojího.

 

Více informací i domluvení prohlídky celé maštale a areálu na tel.: +420 777274255.